KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10122655
nr 1012 2655
Dzemma Skulme
(f. 1925)
Akvarell, Dzemma Skulme (f. 1925), signerad, 97x70
Dzemma Skulme, Lättisk målare född 1925.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 januari 2016
kl 19:41:11
18/1 19:36:11